Zalety dobrze dobranego biustonosza

0
3116

Bielizna damska, poza oczywistą funkcją okrywania ciała powinna spełniać kilka dodatkowych. Rynek stwarza nam możliwość wyboru odpowiedniego dla nas typu oraz koloru, dostosować ją do ubioru (np. bardotki do dekoltów). Jednak estetyka to nie wszystko.

Każda kobieta chce mieć ładne, ponętnie wyglądające, jędrne piersi, jednak nie każda kobieta zdaje sobie sprawę, że piękne piersi to oznaka dobrze dobranego biustonosza. Dzięki noszeniu odpowiedniego typu oraz rozmiaru bielizny wygląd biustu poprawia się już po kilku miesiącach. Staje się bardziej jędrny oraz pełniejszy. Pierwsza zauważalna różnica to optyczne powiększenie piersi, następnie stają się bardziej podniesione i okrąglejsze.

Kolejną sprawą jest odciążenie kręgosłupa. Kobiety bardzo często narzekają na ból pleców, a czasami wystarczy zmienić biustonosze by temu zaradzić. Sprawa jest dość oczywista. W przypadku źle dobranego biustonosza, cały ciężar biustu zasadza się na ramiączkach, które obciążają kręgosłup. Dobrze dobrany stanik podtrzymuje biust na obwodzie, równomiernie rozmieszczając ciężar piersi, a tym samym nie obciąża części szyjnej oraz lędźwiowej kręgosłupa.

Zdziwiona, jak wiele dobrze dobrana bielizna może zmienić w Twoim życiu?

Biustonosz_Demi_253_d Biustonosz_Selena_nowy_soft_d

Komentarze