Wiosenna moda biurowa według Nife

1
894

 

Wiele firm posiada odrębne regulaminy dotyczące wyglądu odzieży noszonej przez swoich pracowników. Obok tych „odgórnych” nakazów istnieje wiele zasad, które warto przestrzegać, aby być zawsze modnym w pracy. Oczywiście powinno się unikać wyzywających kolorów oraz zbyt ekstrawaganckiej biżuterii. Ku niezadowoleniu wielu z nas,  sandałki w biurze to obuwie zakazane 🙁 Profesjonalny i schludny wygląd zapewnią  gładkie rajstopy, które już niebawem będą dostępne w nowej kolekcji Fiore oraz Gatta. Co zatem warto kupić, aby z jednej strony sprostać wymaganiom szefa, a z drugiej być na bieżąco z obowiązującymi trendami mody?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od kilku sezonów firma Nife zdobywa coraz większe uznanie w zakresie mody biurowej. Wśród jej najnowszych propozycji nie zabrakło sprawdzonych fasonów takich jak klasyczna koszula czy ołówkowa spódnica. Wszystko oczywiście zostało wykonane z wysokogatunkowych tkanin. Zupełną  nowością od Nife są spodnie o długości 7/8, które  w śliczny sposób odsłaniają kostkę, a  w połączeniu z butami na wysokim obcasie, wspaniale wysmuklają sylwetkę.

W tym sezonie Nife oferuje stonowane propozycje w sprawdzonych bielach, czerniach, beżach i szarościach. Obok tych „firmowych” zestawów można jednak znaleźć propozycje w nieco odważniejszych kolorach, które pozwalają na odrobinę szaleństwa w eksperymentowaniu z modą.

Produkty z najnowszej kolekcji Nife już w sprzedaży! Zapraszamy na zakupy 🙂

 

Nife - bluzka biała

 

 

 

Komentarze