W tym sezonie łączymy biel z czernią!

0
2407

czarna_spodnica Zapewne każda z nas ma w swojej garderobie zarówno czarne, jak i białe elementy garderoby, a co za tym idzie, to już najwyższy czas, aby wykorzystać je tworząc unikalne stylizacje, którymi zachwyci się niejeden uliczny przechodzień. Warto zdawać sobie sprawę, jak wiele kombinacji można uzyskać stosując połączenie bieli z czernią oraz jak korzystne mogą się one okazać dla wyglądu całej sylwetki, zwłaszcza, że w tym sezonie jest to absolutnym hitem! Jeśli każda z pań, ma w swej szafie czarne, jak i białe elementy garderoby, wręcz grzechem byłoby tego nie wykorzystać!

Dlaczego połączenie czerni i bieli pozwala uzyskać tak doskonały efekt?

Niewątpliwie warto wykorzystać właściwości czerni i bieli, pozwalające nie tylko skutecznie podkreślić sylwetkę, ale także podkreślić jej walory i ukryć niedoskonałości, do których prawdopodobnie jest w stanie przyznać się każda z nas. Warto zdawać, sobie sprawę, że kolor biały potrafi przede wszystkim nadać całej stylizacji niezwykłej elegancji i świeżości, elementami garderoby, które doskonale nadają się do takiego zastosowania jest np. białe bluzki koszulowe, które zapewne każda z pań jest w stanie znaleźć w swojej szafie. Ponadto, warto pamiętać, że białe koszule damskie potrafią świetnie komponować się z wieloma fasonami spodni, jak i spódnic, dzięki czemu zaprojektowanie całej stylizacji nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku. Idealne połączenie to np. biała bluzka + czarna spódnica, co stanowi prosty komplet, nadający się praktycznie na każdą okazję. Połączenie jasnej koszuli z ciemną spódnicą pozwala uzyskać efekt świeżości związany z białym kolorem, a także elegancji, którą gwarantuje czarna spódniczka. Jak się okazuje, piękno i w tym przypadku tkwi przede wszystkim w prostocie, a co za tym idzie, warto wykorzystać prosty sposób połączenia bieli z czernią w celu uzyskania niebywałego efektu.

Jak kolory wpływają na wygląd sylwetki?

Warto także pamiętać, że odpowiedni dobór kolorów pozwala znakomicie podkreślić sylwetkę, więc dlaczego tego nie wykorzystać? Podczas, gdy większość pań pragnie dziś wyglądać jak najlepiej, warto uwzględnić kilka pomysłów, dzięki którym, z każdej sylwetki wydobyte zostaną wszelkie walory oraz wyeliminowanie zbędne niedoskonałości. Przede wszystkim warto pamiętać, że przydatna może okazać się czerń, jeśli chcemy ‘zamaskować’ partie ciała, z których niekoniecznie jesteśmy dumne. Ponadto dużą popularnością cieszą się ostatnio spodnie w paski, które skutecznie potrafią wydłużyć nogi.

Biorąc pod uwagę, jak wiele korzyści niesie za sobą połączenie bieli z czernią, niewątpliwie każda pani powinna niezwłocznie przejrzeć swoją garderobę oraz wydobyć z niej nowe możliwości. Do dzieła!

0048 0038_1 003a

czarny_h 80-czarny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze