Święta na plaży? Czemu nie !

0
932

święta na plaży Święta to doskonała okazja, by zjednoczyć się z rodziną. Wypocząć w gronie najbliższych i naładować zgromadzić zapas energii na nadchodzący okres. Święta to także doskonały czas urlopowy i wiele osób właśnie w tym terminie decyduje się na wyjazd w atrakcyjne miejsce. Najczęściej wybieramy się do miejsc zdecydowanie cieplejszych, wybierając nadmorskie kurorty, odległe kraje, rozkoszując się słońcem święcącym dłużej w drugiej strefie podzwrotnikowej.

Egipt, Miami, Nikaragua, Brazylia i tak dalej –  kuszą słonecznymi plażami, miejscami, gdzie lato jest w pełni sezonu, a turyści, nie poddając się reżimowi sztywnych pór roku, oddają się w najlepsze kąpielom słonecznym. I nie tylko z resztą – nie ma nic przyjemniejszego niż kupić nowy strój kąpielowy w kwietniu, co najmniej dziwacznym miesiącu na takie zakupy, i pochwalić się znajomym swoimi planami na święta. Zamiast ciepłych skarpet, kolorowe bikini, a zamiast święconych jajek, owoce morza w nadmorskiej restauracji – prosto z połowu.

Dajmy się ponieść wyobraźni i ruszmy na wakacyjną, to znaczy, świąteczną przygodę. A czemu nie zabrać najbliższych i urządzić sobie, zamiast świątecznego śniadania pikniku na plaży w otoczeniu rodziny? Możemy także spróbować innych destynacji, wybierając się do północnej Afryki, choćby do Maroka. Spróbujmy smaku orientu przechadzając się po zatłoczonych bazarach lub wybierzmy się z najbliższymi na podbój największej na świecie pustyni na dromaderach. Afryka oferuje z resztą wiele ciekawych możliwości – rajskie plaże Zanzibaru, safari w Tanzanii i wypoczynek nad jeziorem Wiktorii. Planowanie świąt w wyjeździe można rozpocząć przeglądając oferty linii lotniczych lub, dysponując nieograniczonym budżetem, uda się dokąd nam się zamarzy. Biura podróży zachęcają na zaplanowanie sobie takich właśnie świąt i zaprasza, by połączyć je z długim weekendem majowym. Wyjeżdżamy na święta, spędzamy tydzień na wypoczynku w przepięknym miejscu, a wyprawę kończymy po długim weekendzie majowym czyli w okolicach 3-4 maja.

Koniecznie zobacz naszą kolekcję strojów kąpielowych na sezon 2014. Zapraszamy do sklepu.

Komentarze