Sposób na jesień

0
753

Pora roku nie nastraja zbyt optymistycznie. Lada dzień piękną złotą jesień zastąpi deszczowa pogoda, która można wywołać u nas lekką chandrę. Trzeba się pogodzić z faktem, że dni są coraz krótsze, a chłodne wieczory nie zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz. Co raz częściej zamiast wyjść na rower albo do kawiarni zdecydujemy się zostać w domu, co nie musi oznaczać bezproduktywnego siedzenia przed telewizorem.

Warto pozbyć się starych dresów, które nosimy od czasów liceum i pomyśleć o wyborze casualowego stroju,w którym będziemy czuły się dobrze i modnie. Zacznijmy jednak od stóp, bowiem to one są najbardziej narażone na marznięcie w leniwe, jesienne wieczory. Świetnym pomysłem będzie sprawienie trochę luksusu swoim stopom. Miłe w dotyku i ciepłe baletki z Oui.pl, na pewno nie pozwolą naszym stopom zmarznąć. Trzeba też pomyśleć o tym, aby przetrwać ten trudny czas w nietuzinkowy sposób.

Każdy ma swoje sprawdzone sposoby, jedni lubią spędzać czas w pojedynkę – z kubkiem herbaty oddają się lekturze, drudzy relaksują się wspólnie z najbliższą osobą. Filmowy maraton, scrabble, czy wspólne granie na konsoli to pomysły na kilka najbliższych wieczorów. A Wy jakie macie sposoby na jesienny spadek formy?

Komentarze