Spokojnie i bez paniki – to tylko ćwiczenia

0
930

Wakacje co prawda na półmetku, ale wciąż jeździmy gdzie się da i kiedy się da, choćby weekendowo! A zatem przydałaby się jakaś fachowa porada na temat umiejętnego pakowania. Tym bardziej, że weekendowe wyjazdy są nie raz bardzo intensywne i zróżnicowane pod względem zaplanowanych na ten krótki czas rozrywek. I jak tu wszystko pomieścić tak, by zabrać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy? Trzeba przecież wyglądać stylowo niezależnie od tego, czy spacerujemy sopockim deptakiem, jeździmy rowerem malowniczą trasą czy też wylegujemy się na plaży.

Po pierwsze trzymajmy się wybranego schematu kolorystycznego. Dobrym rozwiązaniem jest czarny, szary oraz biały przełamane barwnym akcentem, na przykład plamą amarantu. Dzięki temu garderoba będzie spójna i każdy jej element będzie do siebie pasował. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, zatem nie zapomnijmy o dodatkach! Nawet najzwyklejszy t-shirt będzie wyglądał zjawiskowo, jeśli dodamy do niego niepowtarzalny wisior.

Po drugie: składanie. A raczej zwijanie. Ubrania zwinięte w rulony sprawią, że unikniemy pogniecionych tkanin. Buty najlepiej rozdzielać i upychać w wolnych przestrzeniach po bokach.

Po trzecie dobrym sposobem na urozmaicenie naszej wakacyjnej garderoby jest przechadzka po lokalnych sklepach w naszym miejscu wypoczynku. Zakupy na miejscu to doskonała droga do poszerzenia horyzontów na temat obcych kultur.

 

 

Komentarze