sny w szafie ukryte

0
2504

Niezbadane są meandry ludzkiego mózgu i różne rzeczy nam się śnią po nocach. Czasem przyśni nam się coś, czym za dnia absolutnie nie zawracamy sobie głowy, a bez czego ciężko byłoby nam funkcjonować. Czasem bowiem zdarza się, że to właśnie bielizna odgrywa rolę główną w naszym śnie.

Interpretacje takiego snu oczywiście nie są jednoznaczne. Jednak głównym przesłaniem jest intymność, to co skrywamy przed światem, to co dla nas osobiste. To, w jaki sposób widzimy bieliźnie we śnie może odzwierciedlać nasz stosunek do samych siebie i naszego ciała.

Czasem też zobaczymy w takim śnie nasz związek. Ładna i jasna bielizna naturalnie symbolizować będzie dobry i szczęśliwy układ. Taka, jak i kolorowa bielizna oznaczać może również satysfakcję z erotycznej sfery naszego życia. Czerwona z kolei zapowiadać może namiętne i pełne uniesień chwile z ukochanym.

Mężczyzna, który śni o kobiecie w czerwonej bieliźnie podświadomie pragnie partnerki bez zahamowań, z którą będzie mógł spełnić swoje najskrytsze fantazje. Natomiast czarna zwiastować może żałobę lub koniec związku.

Natomiast jeżeli zobaczymy kogoś w bieliźnie, a nie są to po prostu fantazje erotyczne na temat atrakcyjnej osoby; wówczas sen taki może zapowiadać zbliżenie się do kogoś. Możesz też o kimś poznać prawdę, zacieśnić więzi emocjonalnych, albo zyskać zaufanie.

Możemy rozczarować się, lub dostrzec w kimś negatywne cechy, jeśli przyśni nam się brudna, niechlujna i poszarpana bielizna. Sama brudna bielizna może też być zapowiedzią biedy, chorób lub kłopotów w miłości.

 

 

Komentarze