Skomponuj sobie strój kąpielowy

0
997

Nasi krajowi producenci strojów kąpielowych oferują je zwykle w kompletach. Kiedy decydujemy się na rozmiar M otrzymujemy biustonosz oraz figi w rozmiarze M. Znana firma Ewa Bien łamie te zasady i proponuje możliwość osobnego zakupu biustonosza i majteczek! Teraz każda kobieta może wybrać dowolny rozmiar góry i dołu czyli skomponować sobie strój kąpielowy idealny dla swojej sylwetki♥.

Najnowsza kolekcja strojów kąpielowych stworzona jest dla wszystkich pań, które mają problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru stanika i majteczek.

Dla przykładu prezentujemy Wam kolekcję Isabela. W tej kolekcji macie do wyboru aż trzy rozmiary biustonosz oraz trzy pary majteczek. I tak, biustonosz model KB310 to typowy push-up, który nie tylko świetnie utrzymuje biust, ale jednocześnie powiększa go optycznie – dostępny jest w małych rozmiarach od 65C. Drugi model to KB 141 z miseczkami typu Balconette, które perfekcyjnie podtrzymują i eksponują biust. Model ten dostępny jest w rozmiarach nieco większych od 70D. I ostatni model stanika to KB120 typowy miękki biustonosz o stabilnej konstrukcji, która utrzyma nawet bardzo obfity biust. Tutaj dostępne miseczki aż do rozmiaru J. Do wyboru mamy również 2 pary mateczek o kroju biodrówek oraz jeden rodzaj szortów. Dzięki bogactwu rozmiarów możemy stworzyć nasz własny miks.
Niezależnie od tego jaki rodzaj i rozmiar stanika nosisz, oraz jakie figi są dla Ciebie najbardziej odpowiednie, z nami z pewnością skomponujesz strój kąpielowy idealny dla siebie!

Korzystając z okazji, apelujemy do polskich producentów strojów kąpielowych, aby umożliwili oddzielny zakup elementów stroje. Polskie dziewczyny będą jeszcze lepiej prezentowały się na polskich i zagranicznych plażach!

 

 

 

 

Komentarze