Skarpetki pod choinką – hot or not?

0
2055

 

Ubrania, bielizna, książki, słodycze – takie upominki najczęściej lądują w paczkach pod choinką, obwiązane uroczymi kokardkami tajemnicy, która rozwiązuje się już w wigilię świąt. Co z tego się spodoba najbliższym, a co trafi w kąt – zawsze zadajemy sobie właśnie to pytanie, udając się na świąteczne, upominkowe polowanie.

Obsessive_Santa_Lady_dress

 

Nietrafione prezenty świąteczne

Nie da się ukryć, że ubrania i książki najczęściej bywają tymi nietrafionymi prezentami. Nie każdy przeczyta darowaną mu książkę, a ciuch, nie daj boże połączony z bombonierką, okaże się za mały. Przy tej chwili z bliskimi, jaką jest odpakowywanie prezentów nikt nie lubi okazywać rozczarowania. Dlatego właśnie postaw na sprawdzone rozwiązanie i wybierz się na zakup skarpetek.

Można się śmiać ze skarpetek wiszących nad kominkiem i z tego, że jest to oklepany jak pacierz pomysł, ale z drugiej strony – co jest bardziej praktyczne niż para skarpet na zimę?

takie zestawienia można tworzyć w nieskończoność, dlatego też możesz wymyślić własne, kreatywne rozwiązania!

skarpety_Milla_dots
Skarpety_darcy

Skarpetki są niesamowicie praktyczne, gdyż zużywamy je na co dzień i zawsze dobrze mieć nową parę. Mogą więc i być porządne, wykonane z dobrych materiałów, skoro już tworzymy taki podarunek. Równie dobrze może to być zestaw kolorowych skarpetek lub tych ozdobionych odjechanymi motywami, które z pewnością przypadną do gustu każdemu, znudzonemu spraną, białą skarpetą. Kobiety z pewnością ucieszą się z zakolanówek, zakładanych na rajstopy, które spod kozaka wyglądają szalenie atrakcyjne. Ale i babcia, jak nikt inny, ucieszy się z grubych skarpet.   Ofiarami prezentów ze skarpetek najczęściej padają faceci. Nie powinni się jednak dziwić, skoro internet bez ustanku wyśmiewa polski szyk skarpeta plus sandał czy niedopasowane do garnituru skarpetki. Z braku zainteresowania panów tą częścią garderoby, sugerujemy uparte trwanie w obdarowywaniu ich tymi właśnie akcesoriami bieliźnianymi.

trek-thermo_gr
THER.-COTTON-GREY
0835e-nowe

 


 


Komentarze