Seksowna linia bielizny Axami

0
1322

 

Marka Axami co sezon zaskakuje nas kunsztem fasonów bielizny jakie tworzy. Obecnie marka daje nam do wyboru dwie najnowsze linie produktów: Luxury Line i Ekstwavaganza, które zwracają na siebie uwagę charakterystyczną dla Axami dbałością o jakość szczegółów.

 

Każdy fason bielizny daje nam możliwość dopasowania do biustonosza dwóch a w niektórych przypadkach nawet trzech fasonów majtek oraz pasa do pończoch. W takim zestawie niekiedy spotykamy się także z koszulką nocną, gorsetem lub półgorsetem. To co najbardziej charakterystyczne w kolekcjach Axami a widoczne także w kolekcji Ekstrawaganza i Luxury Line to niesamowity seksapil i powab każdej konstrukcji. To głównie tą cechę bielizny Axami Klientki marki cenią sobie najbardziej. Seksowna bielizna Axami daje się bowiem wykorzystać jako komplet erotyczny – zwłaszcza w połączeniu pasa do pończoch ze stringami i biustonoszem do kompletu lub zamiast niego z dowolnymi nakładkami na sutki. Zobacz więcej.

Niepowtarzalne wzornictwo i oryginalne aranżacje zgodne z najnowszymi trendami wpiszą się nawet w najbardziej wymagające gusta!

Komentarze