Nowości LupoLine na plażę 2013!

0
1269

W naszym sklepie internetowym pojawiła się namiastka mody plażowej na sezon 2013. Jako pierwsza ze swą ofertą strojów kąpielowych wyszła marka LupoLine, oferując nam egzotyczne kostiumy kąpielowe typu bikini. To co zwraca naszą uwagę w kierunku tej kolekcji to charakterystyczna dla LupoLine, niezawodna konstrukcja z usztywnioną miską i stałym push-upem dedykowanym głównie Paniom o szczupłej sylwetce z miseczką od A do C.

W kolekcji znajdziemy zarówno nutę ekstrawagancji przejawiającą się w intrygującym, bardzo niepowtarzalnym wzornictwie jak i klasyki będącej nawiązaniem do uniwersalnych kolorów czerni i beżu, zwieńczonej złotymi ozdobami w postaci łańcuszka czy zamków na miseczce. Nie zabrakło tutaj także odzewu lata 2012 – producent przygotował kostiumy kąpielowe w pastelowych kolorach zadowalając miłośniczki tych trendów.

Bikini LupoLine to świetne rozwiązanie dla tych z nas, którym zależy na pięknym modelowaniu biustu ale i na komforcie opalania. Każdy model wiązany jest na szyi, dzięki czemu będziesz mogła dowolnie wyeksponować dekolt na słońce. Każdy biustonosz osadzony jest na cienkim pasku, stanowiącym obwód pod biustem, co również ogranicza powierzchnię niedostępną dla słońca ale także posiada wygodne zapięcie, które w razie potrzeby daje się szybko i wygodnie odpiąć. W końcu także majteczki zaprojektowane są z cienkimi paskami na boczkach, często w wiązaniem w tym miejscu. Należą one do bardziej wyciętych niż klasyczne modele.

Warto ponadto wspomnieć o rewelacyjnym wykonaniu kostiumów oraz wykorzystaniu do ich produkcji przyjemnej dla ciała, elastycznej lycry o optymalnej grubości, odpornej na działanie promieni słonecznych, soli morskiej czy chloru. Dzięki temu nasz strój kąpielowy może służyć nam przez wiele sezonów, zachowując fason. Kliknij tutaj.

 

Komentarze