Nowa marka w Oui.pl – Jamais Vecu

0
1407

Czas na nowości! W naszym sklepie internetowym pojawiła się kolekcja bielizny erotycznej nowej marki Jamais Vecu. To polski producent, który zaistniał na rynku bielizny pod koniec 2012 roku. Mimo małego stażu, cieszy się zadowoleniem Klientów, którzy zdecydowali się na produkty marki. Modele bielizny damskiej Jamais Vecu to ciekawe propozycje dla Pań, pragnących wzbogacić swoje życie erotyczne. Któraż z nas nie pragnie zaskakiwać i być adorowaną w sypialni?

W ofercie pierwszej kolekcji marki znajdziemy piękne koszulki nocne w skąpych krojach i często o przezroczystym materiale, komplety erotyczne oraz body, bodystoking, przebrania erotyczne czy stringi. Producent bazuje głównie ma materiałach takich jak tiul czy elastyczne siateczkach. Każda z nich wyróżnia się pięknym wzorem lub jeśli jej faktura jest gładka – kobiecymi dodatkami.

Naszą uwagę zwraca szczególnie czarna koszulka nocna Seraphine ozdobiona na biuście namiętnie czerwonymi kwiatami. Wart uwagi jest także komplet Yvette składający się z biustonosza/topu oraz majteczek – całość zdobią szalone błyskotki. Również kokieteryjny komplet Vivianne stanowiący falbankę na biuście spotyka się z zainteresowaniem wszystkich romantyczek. Z kolei dla odważnych i pewnych swego piękna kobiet proponujemy skąpe body Renne w połączeniu czerni z najmodniejszą barwą sezonu – a więc burgundu. Bielizna Jamais Vecu w Oui.pl to fasony, których nie sposób nie odróżnić od innych, dostępnych na rynku. Kolekcja jest absolutnie oryginalna. Sprawdź kolekcję i oceń sama.

 

Komentarze