Must have, czyli seksowne figi

0
1809

zorzaC100Każda świadoma swojego ciała i swojej seksualności kobieta z pewnością ma w swojej szafce kilka egzemplarzy pięknej bielizny. Takiej, która poprawia samopoczucie, sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsze i co więcej, chcemy się w niej pokazywać i być podziwiane. Do takiego kompletu należy dobrze dopasowany biustonosz, często gorset oraz apetyczne figi. Seksowne figi są dopełnieniem, a właściwie bazą każdej seksownej kreacji. To one zasłaniają najcenniejszą sferę kobiecego ciała, tą najintymniejszą, którą dzielimy się jedynie z partnerem. Dlatego też, ważne jest dla kobiety, by posiadała w swojej garderobie kilka wariantów dobrze dopasowanej bielizny. Tej, którą nazwie swoją ulubioną.

Szorty_Roza_Sonik_d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gustowne majtki to nie tylko bielizna erotyczna, ale eleganckie doły bieliźniane. Nazywamy je szortami lub stringami. Te pierwsze są bardziej zabudowane, podkreślają biodra i tworzą kuszącą granicę oddzielając nogi od tułowia. Stringi to te bardziej kuszące, odsłaniające więcej ciała, przede wszystkim pośladki.

Seksowne figi są eleganckimi przykładami bielizny, które pasują zarówno do eleganckiej kreacji jak i normalnego stroju. Powinny sprawiać, że ich właścicielka ma ochotę poluzować swój strój i pokazać je. Powinny jednak nie wyróżniać się od stroju wierzchniego, w końcu to właśnie suknię eksponujemy na ciele. Niemniej jednak, seksowne figi stworzone są z dobrych jakościowo materiałów, które przylegają do ciała, dając mu jednak maksimum komfortu podczas noszenia. Elastyczne i gładkie boczki sprawiają, że kobiece biodra są idealnie wymodelowane, podkreślają także wycięcie w talii. Ozdobą tego typu majtek są subtelne i ponętne wstawki koronkowe, które odsłaniając niektóre fragmentu, rozbudzają wyobraźnię partnera. Wykończone gustownymi tasiemkami i kokardami w symetrycznych miejscach, z przodu, bądź z tyłu, dają możliwość skuszenia wzroku, gdy przypadkowo, strój się obluzuje czy obsunie w dół. Szeroki wybór różnych modeli oferuje możliwość wyboru dla każdego rodzaju sylwetki i dla każdego temperamentu.

AGNES-white-back Amelia kinga_oksana-i-m-2408,-f-2409,-f-2410-pearl

 

 

 

Komentarze