Leginsy Bas Bleu w nowej odsłonie

0
2755

 

Często niedoceniane, zwykle o prostym, mało ciekawym kroju, rzadko wpuszczane „na salony”, jednak lubiane przez wszystkich za komfort i swobodę ruchów jaką zapewniają – leginsy – bo o nich mowa teraz dostępne w Oui.pl w zupełnie nowych, fascynujących aranżacjach!

leginsy legginsy

Jeśli do tej pory leginsy służyły Ci jedynie za domowy strój a w ekstremalnych sytuacjach pokusiłaś się wyjść w nich na ulicę przykrywając ich znaczną część wyrafinowaną tuniką o pokaźnej długości, jednak cenisz sobie ich niezrównaną wygodę marka Bas Bleu wraz z najnowszą kolekcją to coś właśnie dla Ciebie!

Rzesza intrygujących fasonów w przyjętych na rynku pończoszniczym rozmiarach 2-S, 3-M, 4-L pozwoli Ci na idealne dopasowanie modeli do figury dając wyraz dezaprobaty dla stosowanych dotąd rozmiarów uniwersalnych zwykle zbyt luźnych przy małych rozmiarach lub zbyt ciasnych na pełniejszej sylwetce.

 

Kolekcja wyróżnia się bogactwem krojów jak i tkanin użytych do ich wykonania. Naszą uwagę z pewnością zwrócą fasony a’la jeans z imitacją kieszeni czy rozporka do złudzenia przypominające klasyczne spodnie. Niezauważone nie pozostaną również wstawki z matowej ekoskóry, czy te bardziej odważne – z błyszczącego lateksu. Całość często wieńczą doszywane kieszenie, wyróżniające się zamki, wiązania, szykowne marszczenia, przeszycia czy wreszcie asymetria użytych tkanin.

 

Co ważne – modele Bas Bleu są całkowicie kryjące, dzięki czemu unikniemy efektu odznaczającej się bielizny. Takie rozwiązanie pozwoli nam nosić je do krótkich bluzek czy koszul a tym samym wyraźnie zaakcentować atrakcyjne kształty naszej figury wspomagane dodatkowo specjalnie zastosowanymi cięciami, mającymi na ceku wysmuklenie nóg. A Ty, który model wybierzesz?

Komentarze