Jak dorośli świętują urodziny.

0
1799
dekoracje urodzinowe

Świętowanie urodzin nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla dzieci. Dorośli często uważają, że skończenie kolejnego roku nie jest powodem do radości, tylko smutku z powodu starości. Lata lecą, bo taki jest kolej rzeczy i nie warto się na tym skupiać. Lepiej dostrzec pozytywny aspekt swojej dojrzałości i cieszyć się z każdej chwil swojego życia, zwłaszcza w dniu swoich narodzin. Naszym zdaniem niezależnie od wieku urodziny zawsze warto celebrować tworząc sprzyjającą ku temu atmosferę, wykorzystując do tego celu na przykład różnego typu ozdoby urodzinowe dostępne sklepach, lub stworzone samodzielnie.

ozdoby urodzinowe

Balonowe inspiracje urodzinowe

Dekoracje na urodziny w postaci balonów są niezwykle uniwersalne i pozwalają tworzyć efektowne kompozycje podkreślające charakter uroczystości. Za ich pomocą można przygotować zarówno eleganckie i stylowe, jak również pełne dobrego humoru ozdoby urodzinowe. W związku z czym warto wyposażyć się w różnobarwne balony bez nadruków oraz z cyframi i napisami „Happy Birthday”, „Sto Lat”, bądź w postaci anagramów cyfrowych. Inną balonową inspiracją urodzinową mogą być foliowe balony w postaci kwiatków, serc czy też cukierków.
Doskonałym uzupełnieniem balonowych dekoracji będą lampiony dekoracyjne oraz różnego typu girlandy. W dobry nastrój mogą wprowadzić również dekoracyjne czapeczki będące zarazem sentymentalnym nawiązaniem do imprez urodzinowych z dzieciństwa.

Tort – podstawa każdych urodzin

Najważniejszym elementem przyjęcia urodzinowego jest bez wątpienia tort ze świeczkami do zdmuchnięcia przez solenizanta. Proponujemy więc rozmaite dekoracyjne świeczki od klasycznych jednokolorowych (np. srebrnych czy złotych), we wzorki lub tworzące napis „Happy Birthday”. przez świeczki w postaci cyferek, uśmiechów w czapeczkach czy kucyków, po grająco-tańczące świeczki urodzinowe. Doskonałą ozdobą tortu będą również:

  • fontanna tortowa sypiąca iskierkami srebrno-złotymi;
  • toppery czy pikery do ciast.

Ciekawą propozycją do przyozdobienia tortu urodzinowego i nie tylko są różnego rodzaju dekoracje do muffinek.

tort urodzinowy

Urodzinowy stół

Wśród naszych propozycji na dekoracje urodzinowe nie mogło również zabraknąć elementów ozdobnych urodzinowego stołu takich, jak na przykład:

  • ozdobne papierowe kubeczki,
  • talerzyki,
  • serwetki i obrusy,
  • winietki i pikery.

Tego typu dekoracje urodzinowe na stół efektownie podkreślają charakter uroczystości.

Idealne urodziny w każdym wieku i nie tylko

Nasze propozycje na dekoracje urodzinowe obejmują różnego typu ozdoby, które pozwolą stworzyć wyjątkową atmosferę sprzyjającą świętowaniu każdych urodzin niezależnie od wieku. Chcemy proponować nie tylko gotowe rozwiązania, ale również inspirować do tworzenia oryginalnych dekoracji na każdą okazję.

Komentarze