Jak dobrać dekolt do figury?

0
1018

Wiele mówi się o modzie, jednak mało o tym, jak dobrać strój do figury. Z doświadczenia wiemy, że to co na kimś leży idealnie, na nas może wyglądać mniej korzystnie. Kobiety najczęściej mają problem z doborem dekoltu do swojej sylwetki. Odzież damska powinna podkreślać atuty niestety czasami uwypukla nasze niedoskonałości. Poniżej przedstawiam kilka rad dotyczących odpowiedniego dobrania dekoltu do figury.

Dekolt łódka:

Dekolt idealny dla Pań z niedużym biustem i wąskimi ramionami. Z wdziękiem prezentują się w nim Panie, które uważają swoją szyję za zbyt długą.
Unikać go powinny Panie z szerokimi ramionami oraz krótką szyją, ponieważ ten typ dekoltu eksponuje ramiona oraz optycznie skraca szyję.

Dekolt kwadratowy:

Doskonały dla Pań z dużym biustem, pozwala na odsłonięcie trochę więcej, jednak nie uwydatnia piersi w wulgarny sposób. Jest do tego oryginalny i nadaje ubraniom ciekawy wygląd.
Zdecydowanie odradzam ten typ dekoltu Paniom z szerokimi ramionami.

 

Dekolt w serek:

Elegancki i szykowny dekolt. Idealny dla Pań z dużym biustem. Dodatkowo pozwala wysmuklić sylwetkę, dlatego polecany jest dla Pań o bardziej obfitych kształtach.
Nie polecam go Paniom z małymi piersiami i szerokimi ramionami.

Dekolt podkoszulkowy

Jeden z najpopularniejszych typów dekoltów, sprawdza się zarazem w plażowych sukienkach jak i sukniach wieczorowych. Polecany szczególnie Paniom z szerokimi ramionami i krótką szyją.
Odradzany jest natomiast właścicielkom dużego biustu.

Odkryte ramiona

Najbardziej zmysłowy i kobiecy typ dekoltu. Idealnie prezentują się w nim kobiety o delikatnych ramionach. Szczególnie polecany Paniom o szerokich biodrach.

 

Komentarze