Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży bielizny damskiej, męskiej, erotycznej, a także kostiumów kąpielowych i odzieży. Od lat zapewniamy nie tylko doskonałej jakości towary, ale także profesjonalną i sympatyczną obsługę. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych marek polskich oraz zagranicznych, takich jak Marko, Lorin, Lupoline, Panache, czy Henderson.

Dbamy o to, by odnaleźli Państwo w naszym sklepie najnowsze kolekcje oraz najmodniejsze modele. Słowo „oui” pochodzi z języka francuskiego i oznacza „tak” – tak dla spełniania Państwa oczekiwań.  Staramy się, by zakupy w naszym sklepie stawały się coraz łatwiejsze i przyjemniejsze. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy zamówienia internetowe 24 godziny na dobę, zamówienia telefoniczne, mailowe oraz osobisty odbiór w siedzibie firmy.

Wiemy jak podkreślić kobiece piękno… dlatego piszemy z myślą o kobietach i dla kobiet, aby zainteresować je tematyką mody codziennej, bielizny oraz mody plażowej. Naszym celem jest pomóc paniom w doborze  odpowiedniej  bielizny, dopasowanej nie tylko do jej osobowości ale również do figury.  W dziale Porady znaleźć można informacje o problemach jakie najczęściej pomagamy rozwiązywać naszym klientkom, czy to w doborze odpowiedniego rozmiaru, fasonu czy koloru.

W Oui.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!