Hit – beżowe bodystoking!

0
1337

Bodystoking to już od dawna znany i lubiany fason bielizny erotycznej. Wybierają go Panie, które cenią sobie połączenie komfortu z seksapilem, któremu nie sposób się oprzeć.
Producenci zaś dwoją się i troją w projektowaniu krojów, które wciąż zaskakują nas bogactwem wzoru i fantazją aranżacji. Ostatnią nowinką, jaka pojawiła się na rynku są będące absolutnym hitem fasony bodystoking w kolorze beżowym. Standardowa czerń oczywiście zawsze pozostanie bestsellerem, lecz odcień cielisty, pięknie współgrający z kolorytem skóry zdobywa sobie coraz więcej fanek i… fanów! Warto wspomnieć tutaj oczywiście o modelach takich jak Catriona, Adiva, Almas czy Artemida, Abra i Magali. Wszystkie modele dostępne na naszej stronie http://www.oui.pl/bielizna_erotyczna/bodystocking/

Idąc za ciosem marka Livia Corsetti Fashion oprócz cielistego beżu przygotowała w swojej ofercie także kolorowe propozycje tego erotycznego wdzianka. W kolekcji tym razem znajdziemy także różne odcienie zółci, różu, pomarańczy a także modnego koloru mint czy bordo. To modele przede wszystkim dla Pań żądnych nowości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym.

Komentarze