Gdzie spędzić nadchodzące święta?

0
1066

Masz ochotę na przeżyć niezwykłe chwile, zamiast przygotowywać karpie na wigilijny stół? A może chcesz uciec przez świąteczną zawieruchą przygotowań, gorączkowym poszukiwaniem prezentów w sklepach głośnych od gwaru i nastrojowej muzyki z dzwonkami świątecznymi w tle. Bez względu na to, jakie powodu masz, zawsze dobrze uciec jest od rutyny. Może tegoroczne święta masz ochotę spędzić z dala od domu?

Lorin_08331_paz13

Nic trudnego. Zamiast trwonić czas i pieniądze na wigilijne przygotowania i rozczarowywać się programem w telewizji świątecznej, przejrzyj oferty biur podróży lub sprawdź promocje linii lotniczych. Obie możliwości oferują wiele opcji wyjazdowych właśnie w tym terminie i w atrakcyjnych cenach. Znajdź odpowiednią opcje dla siebie i pamiętaj, by zabrać bliską osobę.

Nie ma nic przyjemniejszego od uwolnienia się rutyny świąt i wykorzystanie tego czasu na zasłużony urlop i relaks przed kolejnym rokiem wyzwań. Najczęściej wybieramy się bądź w ciepłe kraje lub na wyjazdy zimowe, narciarskie. Po cichu jednak wszyscy marznąc marzą, by spakować do walizki jedynie strój kąpielowy i olejek do opalania, i wyjechać na kilka dni w ciepłe miejsce.

 • Pospacerować po plaży,
 • odwiedzić nowe miejsce i nową kulturę,
 • wykąpać się w morzu lub
 • odpocząć przy brzegu hotelowego basenu.Zamiast tłustej, wigilijnej kolacji, napić się kolorowego drinka z palemką w skorupce kokosa. Marzenia? Sprawdź już teraz jakie masz możliwości wyjazdowe, popytaj znajomych o ich plany, a jeszcze się zdziwisz, że za kilka dni kupujesz kusy strój kąpielowy.Spragnieni słońca najczęściej decydują się na odległe, słoneczne kierunki.
  • Ameryka południowa – Argentyna, Brazylia, tam gdzie od razu można poczuć magię karnawału.
  • Podróżni często decydują się na szaloną wyprawę do Meksyku, by spędzić rocznicę końca świata w cieniu piramid Palenque.
  • Maniacy wschodu decydują się za to na Tajlandię, która jeszcze przed porą deszczową kusi niebiańskimi plażami.

  A ty o jakim kierunku marzysz? Wschód czy Zachód?

 

 

 

 

 

 

Komentarze