Gatta koryguje niedokonałości.

0
2651

Gatta to firma znana głównie z produkcji rajstop oraz skarpet, ale należy pamiętać, że specjalizuje się również w tworzeniu bielizny, także tej korygującej. Jednym z innowacyjnych produktów oferowanych przez tę firmę są legginsy Gatta Actibe Shapewear.

bodyz legginsz

Mają one działanie wyszczuplające, jak również antycellulitowe. Główną zaletą szortów tej firmy jest wygoda, przewiewność i fakt, że nie są widoczne pod ubraniami. Działanie eliminujące cellulit to jedne z największych atutów tego produktu. Specjalny materiał absorbuje ciepło i zmienia je w promieniowanie podczerwone, które przyspiesza przemianę materii i ukrwienie skóry. Model ten koryguje brzuch pośladki oraz uda, a specjalne ramiączka uniemożliwiają zsuwanie się materiału. Aby efekt eliminacji pomarańczowej skórki był bardziej widoczny, należy nosić szorty co dziennie przez cztery tygodnie.

Zamiast szortów można wybrać również body Gatta Shapewear, które mają takie same działanie, a ponadto dodatkowo zawierają miseczki, które kształtują biust.

Niejednokrotnie zakładając sukienkę, kobiety stosujące bieliznę korygująca obawiają, się, że inni zauważą szorty, dlatego też Gatta proponuje idealne rozwiązanie, jakim jest Sukienka korygująca, działająca na tej samej zasadzie co szorty oraz body. Produkt ten doskonale współgra z najbardziej kobiecym elementem garderoby – sukienką.

 

Kobietom pragnącym wysmuklić talię i podnieść pośladki poleca się majtki Gatta Shapewear bikini, które idealnie dopasowują się do sylwetki, a dzięki silikonowym gumkom  cały czas zostają na swoim miejscu.

dressz bikiniz

 

 

Komentarze