Firma Babell pod lupą naszych ekspertów.

0
2608

Podkoszulki firmy Babell to niezwykle wysokiej jakości produkty odpowiednie dla kobiety w różnym wieku. Producent oferuje wiele rodzajów podkoszulek, np. Keiko z długim rękawem. Ta gładka koszulka została wykonana w 94% z wiskozy i w 6% z elastanu. Dzięki elastanowi doskonale dopasowują się do każdej sylwetki niezależnie od jej typu. Jednocześnie jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Również koszulka z kolekcji Manati to bardzo dobry wybór dla każdej kobiety. Długi rękaw, ten sam skład i nieskazitelna biel to niewątpliwe zalety tych podkoszulek.

 

 

Kofi Nata

 

 

W swojej ofercie firma Babell ma również podkoszulki na ramiączkach. Idealnym wyborem jest model Nata wykonany wiskozy z dodatkiem elastanu. Również ten produkt jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku.

 

Jeśli cenimy sobie ochronę szyi i lubimy golfy, to doskonałym wyborem będzie podkoszulek/półgolf Babell Resta z długim rękawem, który może zastąpić bluzkę lub dodatkowo ogrzać ciało w zimniejsze dni. Firma oferuje również opcję z krótkim rękawem, która, podobnie jak półgolf z długim rękawem, jest niezwykle elegancka i może służyć jako samodzielna bluzka

Wszystkie produkty firmy Babell zostały wykonane z najwyżej jakości materiałów, dzięki czemu przez długi czas zachowują doskonały wygląd i nieskazitelną biel. Podkoszulki są niezwykle przyjemne i miękkie w dotyku. Idealnie przylegają do skóry i dopasowują się do każdego rodzaju sylwetki. Doskonale sprawdzają się pod różnego rodzaju bluzkami, bluzami, a nawet żakietami, gdyż są niezwykle eleganckie.

Simi-bialy Resta

Manati Keiko

Komentarze