Figi korygujące mankamenty figury

0
924

 

Dobrze dopasowana spódniczka, spodnie podkreślające apetyczne pośladki, czy może wieczorowa sukienka z wyeksponowanymi plecami. Każdy strój podkreślający sylwetkę prosi o małą pomoc bieliznę, bo to od niej też zależy, jak, co i gdzie leży.

Daily Delice

Może i rym w tej kwestii jest zbędny, ale żadnej kobiecie nie jest obce uczucie niedopasowanej bielizny, źle dobranych, uwierających majtek czy ponętnych strojów akcentowanych przez niechciany szew dolnej części bielizny. Warto takich błędów nie powtarzać, dlatego do sedna. Dobra prezencja i dobre samopoczucie zależy także od dobrze dobranej bielizny. W takiej, w której jest zarówno wygodnie i rośnie poczucie pewności siebie i jeszcze czujemy jak roztaczamy wokół sexappeal.

Chic Elegant

Ideal scala4845_1

 

Modelują sylwetkę i tuszują mankamenty

Takie uczucie dają bezszwowe doły bieliźniane lub zwane inaczej figi korygujące. Dzięki swojej budowie pozwalają modelować sylwetkę i korygować mankamenty urody, pomagając budować lepsze samopoczucie i atrakcyjny wygląd. Bezszwowe majtki są niewidzialne pod wymagającymi kreacjami, na przykład, dopasowanymi sukienkami czy spódnicami typu talia-osa. Figi korygujące zakrywają ten obszar ciała, który kobiecie często najmniej się podoba – mowa o brzuszku. Elastyczny materiał ma za zadanie wymodelować i wysmuklić tą część ciała. Figi korygujące dostępne są w egzemplarzach zakrywające talię do linii pępka lub wyżej, aż pod biust. Tego rodzaju gorsety dbają także o to, by trzymać prawidłowo wyprostowaną sylwetkę, jednocześnie dając komfort poruszania się bez przemieszczania się bielizny i tworzenia tak zwanych fałdek. Figi modelujące zakrywają także pośladki, podnosząc je lekko do góry i modelując je. Niektóre modele zakrywają także górne partie ud.

Figi, które musisz mieć !

Figi korygujące to eleganckie, lecz proste modele bielizny. Minimalistyczne i gładkie, by pozwolić kreacji idealnie się na nich układać. Dostępne przede wszystkim w jasnych kolorach, a więc w bieli i beżach, by pozostać incognito pod przezroczystymi lub jasnymi kreacjami.

bieizna_korygujaca_CONTROL-50142-072 bikiniz

 

 

Komentarze