Ewa Bien wiosna-lato 2012

2
2771

 

Kolekcja bielizny Ewa Bien na wiosnę i lato 2012 to celebracja kobiecości, podkreślająca wszystkie atuty kobiecego ciała i eksponująca jego piękno. To kolekcja tworzona przez kobietę dla kobiet widać to przed wszystkim w dbałości o detale, w najwyższej jakości materiałach i zastosowaniu fenomenalnych krojów biustonoszy.

Ta ekskluzywna bielizna przykuwa uwagę mnogością wiosennych barw i deseni. Królują modne w tym sezonie zalotne pastele jak piaskowa Atlanta, liliowa Nefryt czy brzoskwiniowa lub bladozielona Kirke, ale nie zabraknie również niewinnej bieli min. w modelu Zorza lub Maja.  Wiosenną aurę można wyczuć w deseniach zdobiących najnowszą kolekcję to delikatne kwiatowe i roślinne motywy zdobiące miseczki biustonoszy oraz figi.

Ewa Bien doskonale zna problemy z jakimi borykają się kobiety, dlatego oferowane  biustonosze zaspokajają potrzeby wszystkich kobiet i każda z nas znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb. Każdy z oferowanych modeli biustonoszy dostępny jest w wersji push up oraz soft, natomiast figi możemy dopasować wybierając wśród klasycznych majteczek, zmysłowych stringów lub wygodnych szortów. Na uwagę zasługuje również ilość oferowanych rozmiarów już od 60 cm w obwodzie do 85 cm oraz miseczki aż do rozmiaru K.
Ekskluzywna i elegancka to określenia najpełniej opisujące najnowszą kolekcję Ewa Bien, bo każda z nas zasługuje na to co najlepsze każdego dnia.

Atlanta Ewa BienAtlanta Ewa Bien Hora Ewa BienHora Ewa Bien

Kirke Ewa BienKirke Ewa Bien Nefryt Ewa BienNefryt Ewa Bien

Ossa Ewa BienOssa Ewa Bien Zorza Ewa BienZorza Ewa Bien

Komentarze