Esotiq – w krainie snów

7
1221

 

Najnowsza kolekcja Esotiq jest tak bogata że nie sposób opowiedzieć o niej w jednym wpisie, dlatego dziś pokażę Wam jaką bieliznę nocną proponuje Esotiq. Najnowsza kolekcja dedykowana jest paniom, które kochają wolność, beztroskę, które potrafią czerpać radość z drobiazgów życia codziennego.

Koszulki nocne młodzieżowe Kolorystyka kolekcji nawiązuje do wakacyjnej beztroski i nieskrępowanej niczym radości. Znajdziemy tu granaty i szarości, ale głównie błękity, jasne zielenie i róże. Podstawą kolekcji jest prostota, zarówno w kolekcji bielizny na noc jak i na dzień próżno szukać bogatych zdobień, kokardek czy haftów, Esotiq stawia na wygodę. Piżamy, nocne koszulki, szlafroki wykonane zostały z dzianiny bawełnianej najwyższej jakości, dzięki czemu nawet po wielu praniach nie tracą fasonu a ich barwy nie tracą wyrazistości.
Jeśli poszukujesz bielizny pełnej pozytywnej energii, wykonanej z materiałów o najwyższym standardzie sięgnij po bieliznę Esotiq, która z pewnością zostanie Twoim najlepszym przyjacielem.

 

Piżama damska TuliaPiżama damska Tulia Wesoła_piżamka_młodzieżowa

Piżama Esotiq TuliaPiżama Esotiq Szlafrok Tifi EsotiqSzlafrok Tifi Esotiq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze