Eleganckie sukienki na biznesowe okazje

0
2664

Elegancja jest bardzo ważna zarówno w pracy jak i w innych formalnych sytuacjach. Eleganckie sukienki z pewnością rozwiążą wiele naszych wątpliwości.

damska_moda_biznesowa O ile w przypadku udawania się na prywatne przyjęcia mniej więcej mamy wyobrażenie, jak należy się ubrać, to już na imprezy związane z wykonywaną pracą nie zawsze wiemy, jak się ubrać. Warto więc zdecydować się na styl business cocktail, który jest jednym z postaci obowiązującego w wielu firmach dress code’u. Z tym, że o ile na co dzień wiadomo, co możemy nosić, a co nie, to na wieczorne imprezy firmowe nie zawsze wiadomo co zakładać. W żadnym razie nie sięgajmy po stroje typowo wieczorowe, gdyż nie będzie to pasowało do konwencji spotkania, która jednak ma formalne zabarwienie. Długa suknia i zwiewny szal nadaje się na bal karnawałowy, ale na biznesowych przyjęciu będzie wyglądać śmiesznie i nie na miejscu. Tak naprawdę również, jeśli zdecydujemy się na długość poniżej łydki, to taki strój nie będzie nieodpowiedni.

 

Eleganckie sukienki do pracy i po pracy

Z pewnością należy zadbać o zbalansowanie kwestii bycia formalną, a jednocześnie elegancką, poprzez założenie odpowiedniej sukienki. Tego typu odzież nie zawiera w sobie prowokacyjnego elementu, jaki stanowią duże dekolty czy sięgające wysoko przed kolana sukienki. Jeśli nasza sukienka ma odkryte plecy, ale poza tym idealnie się nadaje, to można ją założyć, ale z marynarką. Jednak nie zawsze w takim zestawie będzie nam wygodnie i może zrobić się też za gorąco. Pamiętajmy także, aby sukienki do pracy miały równie gustowne dodatki. Chociaż nie ubieramy się wieczorowo, to utrzymane w tym stylu dodatki będą odpowiednie. Tak więc śmiało można sięgnąć po kopertówkę i efektowne pantofle na wysokim obcasie. Tak naprawdę tego typu sukienki możemy wykorzystać potem w każdej innej sytuacji. Wystarczy tylko odpowiednio dobrać dodatki.

Eleganckie sukienki zrobią z nas prawdziwe damy biznesu. Będziemy ubrane odpowiednio i z pewnością będziemy doskonale się z tym czuć.

k078czarny czarna_gustowna_sukienka

M106czarny czarna_prosta_sukienka

 

czarna_sukienka_do_pracy elegancka_czarna_sukienka

elegancka_sukienka_do_pracy sukienka_do_pracy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze