Cukierek albo psikus

4
1313

Coraz mocniej przyjmuje się w Polsce moda na Halloween’owe imprezy i maskarady, organizowanie tuż przed dniem Wszystkich Świętych. Nie masz ochoty na szaloną noc w klubach? Czemu w takim razie 31 października nie zorganizować erotycznej zabawy tylko we dwoje? Mamy dla Ciebie garść inspiracji do wykorzystania przy komponowaniu własnego przebrania, które w chłodny, październikowy wieczór, na pewno rozgrzeje każdego mężczyznę.

Panie domu zachęcamy do pokazania tej nocy swojej drugiej natury i wystąpienia w kostiumie niegrzecznej pokojówki. Słodki fartuszek, koronki i czarne pończochy Shirley Of Hollywood pomogą rozwinąć męską wyobraźnię.


Dla drapieżnych i zadziornych kobiet, proponujemy kostium Black Cat marki Axami, który jak żaden inny pozwoli pokazać pazurki i obudzi w ukochanym dzikie zwierzę.

 

Miłośniczki czerwieni świetnie odnajdą się w stroju niegrzecznej pielęgniarki marki Obsessive. Do tego odpowiednie rekwizyty: czepek i stetoskop uleczą każdego pacjenta.


Jeśli lubisz dominować polecamy sześcioczęściowy komplet seksownej policjantki marki Obsessive. Kontrola osobista czy punkty karne? Decyzja należy do Ciebie!

 

Komentarze