Biustonosz z wełny

0
1011

 

Wynalazek ten pochodzi prosto z Kanady. Można by pomyśleć, że to szalony pomysł, zakładać bieliznę wykonaną z tego samego materiału co zimowy sweter, ale jak wiemy, Kanadyjczycy nie są skłonni do odstępstw od normy 😉 Tym bardziej zmienimy zdanie, kiedy przekonamy się, jak miękka i wszechstronna jest ta wełna. Materiał, który przylega do naszych delikatnych biustów powinien być najwyższej jakości, a zatem wełna ta pochodzi tylko od merynosów.

Wełna ta jest delikatna, miękka i w żadnym wypadku nie gryzie, ani nie kłuje. Co więcej, jest na tyle przewiewna, że ciało się w niej nie poci. Tara Lynn – Morrison produkuje zresztą nie tylko biustonosze z wełny; w swoim asortymencie ma również piękne szale, czapki oraz swetry. Kolejną zaletą tej ciepłej bielizny jest uniwersalność: jeden rozmiar, który pasuje do miseczek od AA do C, ewentualnie małe D (wełna jest rozciągliwa).

Taki wełniany biustonosz może stać się kreatywnym dodatkiem do letniej stylizacji, a jeśli już na to za późno to… sprawdzi się jako zimowy ocieplacz 🙂

 

źródło: www.obieliznie.pl

Komentarze