Bielizna Vena – biustonosze na duże biusty!

1
1725

 

W nowym roku mamy dla Was kolejną porcję nowości. Tym razem postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę bielizny damskiej o biustonosze na duże biusty… Oprócz znanych marek bielizny, które w swej ofercie mają biustonosze z dużymi miseczkami takich jak Ewa Bien, Gorsenia, Ava czy Gaia w roku 2013 proponujemy Wam również bieliznę marki Vena.

Producent Vena produkuje biustonosze na duży biust oraz figi do kompletu. To co charakteryzuje markę to wysoka specjalizacja w projektowaniu stabilnych konstrukcji, dobrze modelujących obfite i nawet bardzo ciężkie piersi. Wśród propozycji Vena znajdziemy głównie biustonosze usztywniane, które idealnie sprawdzają się gdy nasz biust jest nie tylko bardzo duży ale i mniej jędrny. Potrafią rewelacyjnie nadać krągły kształt, zbliżyć piersi ku środkowi a przy tym optymalnie je unieść. W ofercie są także biustonosze semi-soft a więc półusztywniane. Te z kolei oprócz modelowania i zebrania biustu dają nam także możliwość pokazania dekoltu, gdyż z reguły zakrywają nieco mniej niż biustonosze usztywniane. Ponadto duża rozpiętość rozmiarów nie tylko miseczek ale i obwodów pod biustem daje duże pole manewru Paniom, które do tej pory miały problem z dopasowaniem rozmiaru w przypadku bielizny innych marek. Bielizna Vena to także piękne wzornictwo i dodatki. W aktualnej kolekcji marka Vena proponuje nam raczej stonowane i uniwersalne kolory jak biel, ecru, odcienie beżu i brązu. Wszystkie modele bielizny Vena.

Biustonosze Vena to idealna propozycja jeśli nasz biust jest duży i ciężki. To również doskonałe rozwiązanie dla Pań w rozmiarze maxi, dzięki dużym obwodom pod biustem. Jeśli chcesz zobaczyć inne modele na duży biust – kliknij tutaj.

Komentarze