Bielizna Sophie Verney by Kinga

0
947

 

Kunszt klasyki czy fantazja awangardy?

W najnowszej kolekcji Sophie Verney by Kinga, każda miłośniczka pięknej bielizny znajdzie fason biustonosza i majteczek odpowiadający jej preferencjom. Wszystko za sprawą ogromnej różnorodności kolorów, zastosowanych tkanin i bieliźnianych dodatków jakie wieńczą biustonosze push-up oraz stringi i figi marki.

Doskonale opracowane biustonosze push-up,które możesz zobaczyć na stronie : http://www.oui.pl/biustonosze/push_up/ pozwolą unieść biust na pożądaną wysokość przy jednoczesnym zbliżeniu ich do siebie co daje efekt optymalnego powiększenia piersi nawet o jeden rozmiar. Do świetnie zaprojektowanych fasonów biustonoszy Kinga jesteśmy już jednak przyzwyczajone, lecz to co robi na nas wrażenie to wspomniana wcześniej niepowtarzalna aranżacja. Każdy z modeli udekorowano kunsztowną koronką, drukowaną kobiecymi motywami mikrofibrą często zastosowaną w towarzystwie drobnych, atłasowych kokardek czy wykwintnych, kwiatowych haftów. Materiały typowe dla bielizny damskiej, zastosowane jednak w bardzo nieprzeciętnej, zdecydowanie wyróżniającej się od innych formie.

Co więcej, marka zadbała aby w ofercie znalazły się zarówno modele w klasycznych zestawieniach kolorystycznych jaki i te o żywych barwach. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją marki Kinga w naszym sklepie internetowym.

Komentarze