Axami Kolekcja Extravaganza

1
2286

Piękna, ekskluzywna, wytworna – tak w trzech słowach można opisać najnowszą kolekcję firmy Axami. Bielizna wykonana jest z najwyższym kunsztem i dbałością o detale, przyciąga wzrok  eleganckimi zdobieniami, ciekawymi haftami i wiosenno-letnią kolorystyką. Dominują barwy pudrowego różu, koralowe odcienie i oczywiście biel, a na szczególną uwagę zasługuje czerń połączona z cętkowanymi wzorami i zaakcentowana  różem. Zaiste jest to związek któremu trudną się oprzeć. Dominująca czerń nadaje bieliźnie zmysłowości, cętki zaś podkreślają naszą zwierzęcą naturę a różowe dodatki w postaci kokardek nadają zalotnego charakteru. W kolekcji znajduje się również kilka modeli w beżowo-kremowej kolorystyce, które zaakcentowane zostały czarnymi, pięknymi, kwiatowymi haftami.

Gorset Axami
W najnowszej kolekcji nie sposób nie zauważyć bogato zdobionych pasów do pończoch, które zapewne nie są zbyt wygodne w codziennym użytkowaniu, ale jako dodatek do kompletu na wieczór we dwoje sprawdzą się  w 100% . Bielizna Axami dedykowana jest kobietom, które kochają piękną i wytworną bieliznę.

Zdecydowanym atutem jest możliwość dopasowania do biustonosza majteczek, stringów lub szortów, czyli każda z nas może wybrać rodzaj fig, w których czuje się najlepiej. Jedynym minusem jest zbyt mała ilość dostępnych rozmiarów biustonoszy, które przeznaczone są dla kobiet o mniejszych rozmiarach biustu.

Axami pas do pończoch

Bielizna Axami

Bielizna Axami Bielizna Axami

Bielizna Axami Axami bielizna ekskluzywna

Axami bielizna do ślubu Axami bielizna na wiosnę

 

Komentarze