Ava – kobiecość perfekcyjna

8
1749

 

Ava 917

Biustonosz Ava 890 ” Jeśli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz i zawsze dąż do doskonałości” to dewiza jaką kieruje się producent bielizny Ava.

Najnowsza kolekcja odpowiada na indywidualne kobiece potrzeby oferując biustonosze typu push up w małych rozmiarach oraz staniki z miękkimi i usztywnianymi miseczkami dedykowane dla pań o większym biuście – ponieważ każda z nas jest inna i każda z nas zasługuje na bieliznę doskonałą.

Fasony zostały zaprojektowane tak aby bielizna była maksymalnie komfortowa i perfekcyjnie dopasowana. Motywem przewodnim są luksusowe materiały, uwodzicielskie koronki i eleganckie satyny. Nie sposób opisać wszystkich modeli jakie znalazły się w kolekcji, z pewnością zadowolą każdą stronę naszej zmiennej kobiecej osobowości. Znajdują się tu modele urocze pełne dziewczęcego wdzięku jak i wyrafinowane podkreślające naszą drapieżną naturę.

Na uwagę zasługuje kolorystka od pastelowych różów po szarości oraz motywy dekorujące bieliznę, tutaj nie zabraknie kwiatowych wzorów, kraty i groszków. Bielizna Ava łączy w sobie dwie cechy piękno i wygodę, jest pełna pozytywnej energii, subtelnego wdzięku i z pewnością zasługuje na Twoją uwagę.

Satynowy biustonosz

Bielizna Ava Ava 890

Satynowa bielizna

Miekki biustonosz na duży biust

Biustonosz na duży biust Biustonosz z kolekcji Ava 2012

Stanik w dużych rozmiarach

Komentarze